Hjælp søges: Hus, Diverse og Have i Gilleleje

dato

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Gilleleje:

  • profil billede
    Mikkel F.
    Fra Gilleleje
    Hej vores firma hedder airsupply Vi laver mest inde for ventilation og VVS men har også folk der y...
  • profil billede
    Kristina M.
    Fra Gilleleje
    Rengøring : 5+ years experience in private houses apartaments clinics and offices cleaning also...
  • profil billede
    Nicklas D.
    Fra Gilleleje
    Uddannet industritekniker ( maskinarbejder ) Jeg er en postitiv udadvendt og ansvarsbevidst ung ...

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

Stina Ø., Kristian Q. og henrik rechnagel O. søger hjælp til husopgaver i Gilleleje

  • thumbnail
    Installation af ny vaskemaskine
    Fra Stina Ø. (Gilleleje)
    Hej Skal have installeret ny vaskemaskine, hvor den gamle har stået. Den står i et indhak. Den ga...
  • thumbnail
    Skift vinduesglas i skur
    Fra Kristian Q. (Gilleleje)
    Vi skal have skiftet glas i vinduet i vores skur. Glas skal medbringes da det ikke haves. Åbne fo...
  • thumbnail
    Maling af stakit 50M stakit på begge sider
    Fra henrik rechnagel O. (Gilleleje)
    Vi vil godt have et bud på maling af vores træ stakit på begge sider , det er omkring 50 meter lang...

Morten Hald N., Trine B. og Birgit T. søger hjælp til haveopgaver i Gilleleje

  • thumbnail
    hækkeklipning
    Fra Morten Hald N. (Gilleleje)
    Klipning af hæk på 47+15 mtr - begge sider og top. Den er ca 3 mtr høj og 2,5 mtr bred. Miralbel og...
  • thumbnail
    Klippe Hæk og slå græs
    Fra Trine B. (Gilleleje)
    Slå græs og kanter 2 1/2 timer, 900 m2 Klippe hæk og oprydning, evt også til omladning
  • thumbnail
    Beskæring af stort bøgetræ
    Fra Birgit T. (Gilleleje)
    Beskæring af en meget høj rødbøg, et sted mellem 7 og 12 meter højt, men det skal først og fremmest...

Pernille S., Jan J. og Sean R. søger hjælp til diverse opgaver i Gilleleje

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand