Solskrænten 1 og 6 andre boliger er kommet til salg denne uge i Gilleleje - se boligerne her.

dato

7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Gilleleje. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

Gilleleje byder på to nye fritidshuse til salg, begge placeret i de naturskønne omgivelser af Strand Esbønderup.

Det første er beliggende på Solskrænten 1. Dette fritidshus har et boligareal på 117 m² fordelt på 3 rum og ligger på en rummelig grund på 1165 m². Ejendommen udbydes til en pris af 9.875.000 DKK.

Den anden mulighed er på Dyrholmen 107. Dette fritidshus tilbyder lidt mere boligareal med sine 125 m², også fordelt på 3 rum, på en grundstørrelse af 1085 m². Prisen for Dyrholmen 107 er sat til 6.495.000 DKK.

Begge boliger tilbyder ideelle rammer for at nyde det smukke Gilleleje i en afslappet fritidsatmosfære.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga